Zaproszenie

Rektor Uniwersytetu Wrocławskiego prof. Adam Jezierski oraz dziekan Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii UWr, prof. Karol Kiczka, serdecznie zapraszają do udziału w konferencjach w ramach kolejnej edycji projektu #bezpiecznie.

1) Konferencja ,,NIEBEZPIECZNE PIENIĄDZE – HAZARD, ZNIKAJĄCY PODATNICY”
Termin: 4 kwietnia 2019 r. , g. 10.00
Miejsce: Sala 2D im. Witolda Świdy, Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii UWr (bud. D, ul. Uniwersytecka 7-10).
Na konferencję obowiązuje rejestracja. Informacje i zapisy: www.careers.uni.wroc.pl

2)Konferencja ,,ALFA, BRAVO, CHARLIE, DELTA – STOPNIE ZAGROŻENIA TERRORYSTYCZNEGO TYPY ZAGROŻEŃ NA UCZELNI – PROCEDURY DZIAŁANIA I ZACHOWAŃ ”
Termin: 18 kwietnia 2019 r. g.10.00