Praktyka dla studentów prawa

Kancelaria Adwokacka Adwokata Joanny Kurowskiej z siedzibą w Częstochowie przyjmie na praktykę studentkę/studenta III, IV lub V roku studiów prawniczych.

Do obowiązków praktykanta należeć będzie w szczególności: pomoc w bieżącej obsłudze Kancelarii, kontakt z klientami Kancelarii, sądami oraz urzędami, sporządzanie projektów pism procesowych, pozwów, umów oraz opinii prawnych.

Oferujemy samodzielność w wykonywaniu zadań, zdobycie doświadczenia zawodowego oraz poznanie realiów pracy prawnika. Ponadto oferujemy elastyczny czas praktyk oraz możliwość kontynuacji współpracy po ich zakończeniu.

Od kandydatów oczekujemy samodzielności oraz zaangażowania w wykonywanie powierzonych zadań. Dobra znajomość prawa cywilnego oraz handlowego będzie dodatkowym atutem.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego pod adres adwokat@joannakurowska.pl wpisując w tytule wiadomości „praktyka”.