Oferty Praktyk

1. Kancelaria Prawna Szmyrka Nawrat & Wspólnicy sp.j. oferuje studentom IV i V roku prawa WPAiE we Wrocławiu możliwość odbycia praktyk zawodowych. Propozycja skierowana jest do osób posiadających dobrą, ugruntowaną wiedzę teoretyczną (szczególnie z zakresu prawa cywilnego, procedury cywilnej), adekwatną do aktualnego etapu odbywanej nauki, sumiennych, rzetelnych i zaangażowanych. W czasie praktyk zaakceptowanym kandydatom stworzona zostanie możliwość zapoznania się z praktycznymi aspektami stosowania prawa oraz zasadami wykonywania zawodu radcy prawnego i adwokata, a także możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i zdobycia umiejętności praktycznego wykorzystania posiadanej wiedzy teoretycznej. Praktyki odbywają się w cyklach dwumiesięcznych, pod opieką prawników – praktyków. Dla najlepszych praktykantów przewidziana jest możliwość kontynuowania współpracy na podstawie odpłatnego stażu, a w dalszej perspektywie także możliwość odbywania aplikacji radcowskiej lub adwokackiej.
Osoby zainteresowane odbyciem praktyk proszone są o przesłanie swojego CV na następujący adres poczty elektronicznej:
praktyki@sniw.pl

2. Bezpłatne praktyki w Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej we Wrocławiu

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna we Wrocławiu poszukuje osób chętnych do odbycia praktyki w okresie sesji egzaminacyjnej (od kwietnia 2015 do czerwca 2015). W zależności od rodzaju egzaminu i terminu jego przeprowadzania przewiduje się praktyki na jednej lub dwóch 6 lub 8-godzinnych zmianach:

Chęć praktyki należy zgłosić telefonicznie począwszy od dnia 16 marca 2015 r. pod numerem telefonu (71) 7851871 lub 603291301 w godzinach 10.00-15.00.
Pod tym numerem w powyższym terminie można będzie uzyskać informacje o szczegółowym harmonogramie praktyk.

Wymagania formalne (potwierdzone złożonym w OKE oświadczeniem):
1. osoba chętna nie może jednocześnie przystępować do egzaminów organizowanych przez OKE
2. nie może być czynnym nauczycielem
3. nikt z członków rodziny, ani osób pozostających w takim stosunku, że może to budzić uzasadnione wątpliwości co do bezstronności, nie przystępuje w br do egzaminów zewnętrznych

1) pracowitość, sumienność, dokładność, terminowość
2) podstawowa umiejętność posługiwania się komputerem
3) zdrowotne możliwości podjęcia praktyki

Warunkiem przystąpienia do praktyk jest złożenie oświadczenia dot. w/w wymagań formalnych (potrzebny jest dowód osobisty) oraz odbycie szkolenia w pierwszym dniu praktyk. Pożądane jest posiadanie dobrowolnego ubezpieczenia NW oraz dokumentów wymaganych przez uczelnię aby można było potwierdzić odbycie praktyki.

3. Zapraszamy na cykl bezpłatnych warsztatów podatkowych dla studentów.

Chcesz się przekonać jak w praktyce wygląda praca doradców podatkowych? Aplikuj online do 25 marca! www.deloitte.com/pl/akademiapodatkowa

Dla wszystkich uczestników przewidziane certyfikaty, na zakończenie konkurs z nagrodami. Do wygrania: iPady, Kindle i ksiażki.

Małgorzata Kubiś

Human Resources
Deloitte Doradztwo Podatkowe Sp. z o.o.
Al. Jana Pawła II 19, 00-854, Warszawa, Polska
Tel/Direct: +48 22 511 08 11 | Fax: +48 22 511 08 13

4. Płatne praktyki w EY
Możliwość aplikowania do 9 kwietnia br. Bliższe informacje u R. Kowalczyka.