Praktyki

Szanowni Państwo!
Parlament Studentów Rzeczpospolitej Polskiej uzyskał aprobatę Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego do inicjatywy, w której Studenci, którzy chcą odbyć praktyki, bądź nie odbyły ich przez pandemię spowodowaną COVID-19 mogły odbyć je w jednostkach przeciwdziałających COVID-19 są to: Powiatowe Stacje Sanitarno-Epidemiologiczne, Zakłady Ubezpieczeń Społecznych, czy też Urząd Wojewódzki.
Dla Studentów, którzy nie odbyli praktyk lub chcą je odbyć istnieje możliwość, aby realizacja ich odbyła się w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej lub w Powiatowych Stacjach Sanitarno-Epidemiologicznych we Wrocławiu oraz w innych powiatowych miejscowościach na terenie województwa dolnośląskiego. Każda PSSE może przyjąć 1 – 2 studentów, natomiast PSSE we Wrocławiu przyjmie 10 studentów. Warunkiem przyjęcia studenta na praktykę jest co najmniej 1-miesięczny okres praktyki (wolontariatu). Ponadto studenci przed rozpoczęciem praktyki powinni mieć założony profil zaufany ePUAP (system SEPIS wymaga logowania się przy użyciu profilu zaufanego). Praca będzie wiązała się z dostępem do danych osobowych wrażliwych (dotyczących stanu zdrowia).
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt bezpośrednio do Pełnomocnika Dziekana WPAE ds. praktyk, bądź na maila: 316218@uwr.edu.pl, gdzie uzyskają Państwo niezbędne informację.