Hogan Lovells – praktyki studenckie

Warszawskie biuro międzynarodowej kancelarii Hogan Lovells zaprasza studentki i studentów IV i V roku oraz absolwentów prawa do odbycia płatnych praktyk w czerwcu, lipcu, sierpniu oraz we wrześniu.
Przygotowany przez nas program praktyk to idealny start dla Twojej kariery. Pracując ramię w ramię z partnerami, prawnikami i innymi aplikantami, spędzisz co najmniej miesiąc na wspieraniu bieżącej obsługi klientów w wielu zróżnicowanych obszarach prawa. Zajmiesz się sporządzaniem i tłumaczeniem dokumentów, przeprowadzaniem badań prawnych oraz research’ów, a także innymi rozwijającymi zadaniami. Dajemy Ci możliwość zdobycia praktycznej wiedzy dodatkowo popartej osobistym zaangażowaniem w kompleksowe projekty i transakcje.
Oferujemy:

• możliwość pracy w wybranym departamencie jednej z największych międzynarodowych kancelarii na świecie, regularnie klasyfikowanej i nagradzanej przez międzynarodowe rankingi
  • zatrudnienie za wynagrodzeniem w formie umowy zlecenia
  • szansę zdobycia doświadczenia zawodowego oraz rozwoju pod opieką doświadczonych prawników
  • miłą atmosferę pracy
  • dla najlepszych – możliwość stałego zatrudnienia

Jeśli chcesz stać się częścią biura Hogan Lovells Warszawa prześlij swoje CV oraz list motywacyjny w języku polskim i angielskim na adres: praktyki@hoganlovells.com.
Wszystkie zgłaszane do nas aplikacje są na bieżąco ewaluowane, więc nie zwlekaj do ostatecznego terminu z nadesłaniem swojego zgłoszenia.
W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hogan Lovells (Warszawa) LLP (Spółka partnerska), oddział w Polsce przy ul. Nowogrodzkiej 50, 00-695 Warszawa, dla celów obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych)”.
Jednocześnie informujemy, że osoby przesyłające aplikacje dla Hogan Lovells mają prawo do: cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
Hogan Lovells (Warszawa) LLP Spółka partnerska Oddział w Polsce; ul. Nowogrodzka 50; 00-695 Warszawa; T: +48 22 529 29 00; F: +48 22 529 29 01