Program praktyk studenckich

V.Anweiler, P.Dębski, M.Kotulla, K.Kwaśniewicz
Kancelaria Radców Prawnych CASUS IURIS Sp.j. we Wrocławiu

zaprasza studentów IV-V roku prawa do udziału w prowadzonym przez Kancelarię :

Programie Praktyk Studenckich

Praktyki odbywają się w okresie od 1 października 2016 r. do 30 czerwca 2017 r., w 3 miesięcznych segmentach.
W ramach programu praktyki studenci będą mieli możliwość m.in.:
– zapoznania się z organizacją i działaniem renomowanej kancelarii prawnej,
– nauki obsługi urządzeń biurowych oraz programów wspomagających obsługę prawną,
– poznania warsztatu pracy doświadczonych radców prawnych,
– sprawdzenia zdobytej na studiach wiedzy teoretycznej i skonfrontowania jej z praktyką stosowania prawa,
– nabycia podstaw praktycznych umiejętności związanych z wykonywaniem zawodu radcy prawnego.
Wymagania :
– sumienność, solidność, samodyscyplina, punktualność,
– wysoka kultura osobista,
– dobra organizacja pracy i zarządzania czasem,
– komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
Praktyki są płatne, na warunkach określonych w umowie o praktykę.

Odbycie praktyki potwierdzone zostanie wydanym przez KRP CASUS IURIS zaświadczeniem oraz – na życzenie studenta – również opinią. Studenci, którzy wyrażą na to zgodę, po odbyciu praktyki zostaną ujęci w bazie danych Kancelarii wykorzystywanej w przypadku poszukiwania pracowników przez KRP CASUS IURIS, naszych Klientów bądź inne zaprzyjaźnione kancelarie prawne.

Zapraszamy do składania aplikacji studentów począwszy od IV roku studiów. Aplikacje (CV
i list motywacyjny wraz ze wskazaniem proponowanego okresu praktyki) prosimy wysyłać na adres mailowy : casus@casus.wroc.pl .
Uwaga Kancelaria zastrzega, że dla zapewnienia właściwego poziomu praktyki, w ramach danego segmentu może zostać przyjętych nie więcej niż 2 studentów.