Praktyka płatna

„Spółka Adwokatów Malicki i Wspólnicy sp.j., oferuje studentom V roku prawa planującym zdawanie egzaminu wstępnego na aplikację adwokacką bądź sądową – 3 miesięczny płatny staż.

Propozycja skierowana jest do osób posiadających dobrą i ugruntowaną wiedzę teoretyczną przede wszystkim z zakresu prawa cywilnego i procedury cywilnej, a także z szeroko rozumianego prawa gospodarczego. Od stażysty oczekujemy także zaangażowania w powierzone mu zadania oraz dyspozycyjności w wymiarze co najmniej 3 dni w tygodniu .
W czasie stażu student będzie miał możliwość zapoznać się z praktycznymi aspektami stosowania prawa oraz zasadami wykonywania zawodu adwokata, a także umiejętności praktycznego wykorzystania posiadanej wiedzy teoretycznej.
Wraz z ukończeniem studiów i uzyskaniem pozytywnego wyniku na egzaminie wstępnym na aplikację adwokacką istnieje możliwość przedłużenia współpracy z kancelarią w ramach umowy o pracę na pełny etat. Wymiar stażu obejmuje 3-5 dni w tygodniu.
Z naszej strony oferujemy zdobywanie doświadczenia zawodowego pod nadzorem adwokatów o wysokich kwalifikacjach i analizę ciekawych spraw z wielu dziedzin prawa: gospodarczego, cywilnego, administracyjnego oraz karnego oraz wynagrodzenie.
Osoby zainteresowane odbyciem płatnego stażu proszone są o przesłanie swojego CV na następujący adres poczty elektronicznej: marcin.ochtera@malicki.wroc.pl”