Praktyka

STUDENCKIE PRAKTYKI

1. „Kancelaria Adwokacka adw. Stanisława Wrona poszukuje praktykanta z 3 lub 4 roku prawa do pracy 2-3 razy w tygodniu w Kancelarii przy ul. Inowrocławskiej 21d/8 (www.kancelaria-lofty.pl). Do obowiązków praktykanta należałoby sporządzanie pism oraz opinii prawnych z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego. Zainteresowanych proszę o kontakt pod adres: sekretariat@kancelaria-lofty.pl lub telefonicznie na nr tel: 668 028 802”

2. Kancelaria Prawna Szmyrka Nawrat & Wspólnicy sp.j. oferuje studentom IV i V roku prawa WPAiE we Wrocławiu możliwość odbycia praktyk zawodowych. Propozycja skierowana jest do osób posiadających dobrą, ugruntowaną wiedzę teoretyczną (szczególnie z zakresu prawa cywilnego, procedury cywilnej), adekwatną do aktualnego etapu odbywanej nauki, sumiennych, rzetelnych i zaangażowanych. W czasie praktyk zaakceptowanym kandydatom stworzona zostanie możliwość zapoznania się z praktycznymi aspektami stosowania prawa oraz zasadami wykonywania zawodu radcy prawnego i adwokata, a także możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i zdobycia umiejętności praktycznego wykorzystania posiadanej wiedzy teoretycznej. Praktyki odbywają się w cyklach dwumiesięcznych, pod opieką prawników – praktyków. Dla najlepszych praktykantów przewidziana jest możliwość kontynuowania współpracy na podstawie odpłatnego stażu, a w dalszej perspektywie także możliwość odbywania aplikacji radcowskiej lub adwokackiej.

Osoby zainteresowane odbyciem praktyk proszone są o przesłanie swojego CV na następujący adres mailowy:
praktyki@sniw.pl

3.Spółka Adwokatów Malicki i Wspólnicy sp.j., oferuje praktyki dla studentów V roku prawa. Propozycja skierowana jest do osób posiadających dobrą i ugruntowaną wiedzę teoretyczną przede wszystkim z zakresu prawa cywilnego i procedury cywilnej, a także z szeroko rozumianego prawa gospodarczego.
W czasie praktyk student będzie miał możliwość zapoznać się z praktycznymi aspektami stosowania prawa oraz zasadami wykonywania zawodu adwokata,
a także umiejętności praktycznego wykorzystania posiadanej wiedzy teoretycznej.
Wraz z ukończeniem studiów istnieje możliwość przedłużenia współpracy z kancelarią w ramach płatnego stażu. Wymiar godzin praktyk może obejmować 3, 4 lub 5 dni w tygodniu.
Z naszej strony oferujemy zdobywanie doświadczenia zawodowego pod nadzorem adwokatów o wysokich kwalifikacjach i analizę ciekawych spraw z wielu dziedzin prawa: gospodarczego, cywilnego, administracyjnego oraz karnego. Osoby zainteresowane odbyciem praktyk proszone są o przesłanie swojego CV na następujący adres poczty elektronicznej: marcin.ochtera@malicki.wroc.pl