Tryb zgłaszania się na praktyki wakacyjne

Proszę pamiętać, że dokumenty mają być kompletne i podpisane zarówno przez uczestnika praktyki i osobę reprezentującą WPAE. W sytuacji rezygnacji z praktyki (tylko w uzasadnionych przypadkach) proszę przekazać taką informację organizatorowi praktyki przed jej rozpoczęciem.

ZUS -dokumenty należy dostarczyć 1 tydzień przed rozpoczęciem praktyki do Pani A. Podwiki, p. 435, ul. Pretficza 11, tel.3606431

Urząd Miasta Wrocławia -dokumenty należy dostarczyć do 26 czerwca (I tura) i do 10 lipca (II tura) do Pani Małgorzaty Pakuły, ul. Gabrieli Zapolskiej 2/4, p. 362, tel. 71 7778712

Jednostka wojskowa -dokumenty należy dostarczyć do Pana majora Zbigniewa Nadajczyka, nr tel. 695858054

Starostwo Powiatowe -dokumenty należy dostarczyć na tydzień przed rozpoczęciem praktyki do Anny Mrózek w kadrach, pokój 203, telefon 71 72 22 040, ul. Kościuszki 131.

Sąd Okręgowy i Zespoły Kuratorskie -dokumenty należy złożyć i odbyć przeszkolenie w pierwszym dniu praktyki o g. 7.30 w Kadrach Sądu Okręgowego we Wrocławiu, u Pani Małgorzaty Kalinowskiej. Sądy Rejonowe podlegają Sądowi Okręgowemu.

Prokuratura -dokumenty zostaną dostarczone przez Uczelnię, a na praktykę zgłosić się w wybranej jednostce pierwszego dnia praktyki o g. 8.00. Proszę pamiętać, że do odbycia praktyki w prokuraturze, wymagane są dwa dodatkowe dokumenty (formularz aplikacyjny i oświadczenie) dostępne na stronie.

WSA -dokumenty należy złożyć na 7 dni przed rozpoczęciem praktyki ( z tym że I tura proszona jest o złożenie dokumentów do 26 czerwca) u Pani Jadwigi Zawistowskiej-Blezień w p. 408. przed g. 15.

Wojewódzki Inspektor Nadzoru Budowlanego-dokumenty należy złożyć tydzień przed rozpoczęciem praktyki w kadrach, a na praktykę zgłosić się u Pani Agnieszki Znamiec- naczelnika Wydziału Orzecznictwa Administracyjnego.

Osoby chętne do odbycia praktyk w Biurze Okręgowego Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej (OROZ) oraz Okręgowego Sądu Lekarskiego (OSL) Dolnośląskiej Izby Lekarskiej we Wrocławiu proszone są o zgłoszenie się do Kierownika Biura OROZ Ewy Bielońskiej – pok. nr 3.15 (p. III) – ze skierowaniem oraz polisą NW i OC, w celu ustalenia daty rozpoczęcia praktyki.

Godziny pracy Biura OROZ:
poniedziałek – 8:00 – 15:30
wtorek – 8:00 – 16:30