Praktyki płatne

1. Kancelaria prawna „PAREMIA” M. Żaczek i Partnerzy Sp. p. we Wrocławiu oferuje studentowi IV lub V roku prawa WPAiE we Wrocławiu możliwość odbycia praktyk zawodowych.
Propozycja skierowana jest do osób posiadających dobrą i ugruntowaną wiedzę teoretyczną z zakresu prawa cywilnego i procedury cywilnej, a także z szeroko rozumianego prawa gospodarczego.
W czasie praktyk student będzie miał możliwość zapoznać się z praktycznymi aspektami stosowania prawa oraz zasadami wykonywania zawodu radcy prawnego, a także umiejętności praktycznego wykorzystania posiadanej wiedzy teoretycznej.
Czas praktyki przewidziany jest na okres wakacyjny – 3 – 4 miesięczny, z możliwością przedłużenia współpracy, pod opieką prawników – praktyków.
Forma praktyk: odpłatne
Osoby zainteresowane odbyciem praktyk proszone są o przesłanie swojego CV na następujący adres poczty elektronicznej: kancelaria@paremia.pl, do dnia 31 maja 2015 r.

Siedziba Kancelarii: ul. Powstańców Śl. 112, 53-333 Wrocław.
Tel. Kontaktowy: 71 79 50 962.
Strona WWW: www.paremia.pl

2. Kancelaria prawna JP Weber Dudarski sp.k. we Wrocławiu zaprasza na odpłatną praktykę letnią.

Propozycja skierowana jest do studentów IV lub V roku prawa, posługujących się swobodnie językiem angielskim, którzy chcą budować swoje pierwsze doświadczenia zawodowe w kancelarii zajmującej się obsługą międzynarodowych klientów korporacyjnych.
Praktykant wspierał będzie pracę radców prawnych i aplikantów w projektach z zakresu prawa gospodarczego i cywilnego, pod ich przewodnictwem i nadzorem.

Praktyka przewidziana jest na okres letni: lipiec – sierpień, w wymiarze przynajmniej 20h tygodniowo.
Zapraszamy do przesłania CV na adres: k.kotarska@jpweber.com, do dnia 5 lipca 2015 r.